Halı Saha Zemin Kaplama Fiyatları

Halı Saha Zemin Kaplama Fiyatları, kullanılan malzemeye ve gerekli uzman sayısına göre değişiklik gösterir. Kullanılacak alan üzerinde yapılacak değişimlerin ve zemin düzeltmelerinin de etkin rol oynadığı bu süreç kurumların çalışma düzenlerine göre değişir.
Uygun fiyatlar ve kaliteli kurumların çalışmalarından haberdar olmak için ilgili sayfalarımızdan bilgi alabilirsiniz. En mantıklı çözümler ve önerileri sizlere yine işim uzmanları verecektir.
Alt Yapı
Halı sahalar öncelikle uygun zeminler üzerine yapılan alt yapı çalışmaları ile başlar. Yerin incelenmesi ve düzeltilmesi ile uygulamaya başlanan halı saha yapımları beton ya da asfalt zemin üzerine suni ya da sentetik çim kaplamaları ile tamamlanmaktadır.

İnşaya müsait olmayan zeminlerde iyileştirme çalışmaları sayesinde halı saha yapımları gerçekleştirilirken maliyeti de bu oranda değişiklik gösterebilir. Ücretleri de kullanılan malzemelere ve süreye göre değişir.

Tel Çit

Halı sahalar özellikle futbol maçları için kullanıldığından topun alan dışına çıkmasını engellemek için çitlerle çevrilir. Uzun demir çubukların yer altına sabitlenmesiyle başlayan çalışma genellikle yeşil renkli tellerin sahayı çevrelemesi ile biter. Kapalı alanlarda ise tavan branda ya da file gibi malzemelerle kapatılır ve kullanıma hazırlanır. Kullanılan tel ve demir oranlarına göre ücretler değişebilir.

Sentetik Çim

Halı sahalarda tercih edilen ve kullanımı en yaygın olan zemin türü sentetik çimlerdir. Doğal çime alternatif olarak üretilmiştir.
Sentetik liften üretilen ve his olarak da doğal çime benzeyen bir yüzeye sahiptir. doğal şartlara uyumlu ve bakımı kolaydır. Kalitesine ya da ithal olup olmamasına göre ücretler belirlenir. En sağlıklı bilgiyi sitemizde yer alan firmalarla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.
Sonuç olarak 20 metreye 40 metrelik bir halı sahanın yapım bedeli kullanılan malzeme kalitesine göre değişmektedir.

En uygun fiyata kaliteli halı saha yapmak için Bizden teklif alınız

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.