Yazan:guvengrass / Sentetik Çim / 0 Yorum

Halı Saha Üst ve Çevre Ağları

Halı Saha Üst ve Çevre Ağları | Halı Saha Çevre ve Üst Filesi
Halı Saha Üst ve Çevre Ağları | Halı Saha Çevre ve Üst Filesi

Halı sahalarda ilk zamanlarda topun dışarıya çıkmasını önlemek amacıyla BALIK ağları kullanılırdı .Daha sonraları yağmur ,kar ve güneşin yaydığı ultraviole ışınlarından dolayı balık ağlarının fazla dayanıklı olmadığı görülmüştür. Bunun sonucunda hava şartlarından etkilenmeyen doğru yerlerde, doğru kalınlıklarda ipler kullanıldığı zaman çok uzun ömürlü olan U.V. katkılı paraşüt ipleri kullanılmaya başlandı. Şirketimizde bu gelişimi takip ederek kendi edindiği tecrübeyle birlikte geliştirdiği sistemlerle siz müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.
Açık ve kapalı halı sahalarda kale arkaları için geliştirilmiş olan tampon sistemi topun çıkarttığı ses ile topun tellere ve demirlere vurarak yıpranmasını ve aynı zamanda estetik bir görünüm oluşmasını sağlamaktadır.

Halı sahlarda üst kapama uygulamasının, ağırlığı en az, dayanıklılığı ise yeterli olan 15×15 göz aralığında 66 numaralı paraşüt ipinden özel örülen fileyle yapılması gerekmektedir.
Halı sahalarda yan ağ uygulaması ise 15×15 göz aralığında 90 numaralı paraşüt ipinden özel örülen fileyle montajının yapılması gerekmektedir.
Halı sahalarda kale arkalarında darbe dağıtıcı mahiyetinde olan tampon sistemi uygulanıp 12×12 göz aralığında 72numara paraşüt ipinden çift kat (144 numara ) iple örülüp montajının yapılması gerekmektedir

FİLE ÇEŞİTLERİMİZ
– 66 Numara 15X15 göz aralığında özel örülmüş üst kapama ağı
– 90 Numara 15×15 göz aralığında özel örülmüş yan kapama ağı
– 72 Numara 15×15 göz aralığında çift kat örülmüş tanpon kapama ağı
– Filoş iplikten örülmüş TENİS ve VALEYBOL FİLELERİ

hali-saha-cevre-agi acik-hali-saha-cevre-agisaha-ust-cevre-aglarispor-saha-cevre-aglari

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.