Sentetik Çim Halı Saha Bakımı

Halı Saha Bakımı ve Tamiratı

15 Yıldır sektörde hızmet veren guvengrass başarılı çalışmalara hergecen gun bır yenisini daha ekliyor..

 Mevcut halı sahanıza granül ve kum dolgu malzemesi takviyesi ve suni çim halının fırçalanması gibi periyodik bakım desteği vermekteyiz. Ayrıca yıpranmış suni çim halınızın değişimi, halı saha tamir  halı saha bakımı kafes tel değişimi ve her türlü ağ değişimi hizmetlerimiz de mevcuttur. Halı Saha Bakım Maliyeti için bizden teklif alabilirsiniz. Bizimle İrtibata Geçiniz

Suni Çim Halı saha

Suni Çim Halı Saha

Futbol bir yaşam tarzıdır. Binlerce insanı tek bir amaç uğruna buluşturan coşkulu bir oluşumdur. Gol atmak, gol kurtarmak, yenmek, yenilmek, desteklemek, tek yürek olmaktır. Mahalle aralarında oynanan maçlarda atılan tek bir golle birdenbire Maradona oluvermektir Bir inançtır futbol Sahada 22 kişinin, tribünlerde binlercesinin 90 dakika aynı kalp atışlarıyla coşmasıdır. Futbol yemyeşildir. Yeşilin üstündeki beyaz çizgilerdir. O yeşilliğin üstündeki muhteşem görsel şölendir Bir sonattır futbol özü itibarı ile de bir spordur futbol; ancak asla “sadece” futbol değildir.Futbol ülkemizde bir idoldür futbol sağlıktır..

GUVENgrass kalitesiyle istedıgınız ebatlarda dilediğiniz suni cim halı sahaya kavusabılırsınız.Bizimle calısmak istermisiniz? Daha fazla oku “Suni Çim Halı saha”

Yazan:guvengrass / Genel / / 0 Yorum

Sentetik Çim Saha

Suni çim çoğunlukla polipropilen, naylon ve polietilenden üretilmektedir. Aslında temel olarak suni çim, sentetik iplikten yapılan bir halıdır. Ancak bu halı bazen devasa boyutlara ulaşabilmektedir. Futbol sahalarından tenis kortlarına, bina dış cephe kaplamalarından peyzaj mimarisine kadar çok geniş bir kullanım alanı vardır.

SUNİ ÇİM KAPLAMALARIN AVANTAJLARI 20. yüzyılın ortalarından itibaren pek çok ülkede suni çime ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Günümüzde küresel ısınma, hızla tükenen doğal kaynaklar, asit yağmurları gibi pek çok olumsuz doğa koşulları nedeniyle doğal çim üretmek ve bunları başta spor alanları olmak üzere çevre düzenlemesi amacıyla kullanmak gittikçe zorlaşmaktadır. Zira doğal çimi üretmek, yaşatmak ve bakımını yapmak hem meşakkatli hem de masraflı bir iştir. Daha fazla oku “Sentetik Çim Saha”