Sentetik çim üreticileri

Anahtar Teslim Suni Çim Futbol Saha Yapımı. En ucuz suni çim üretimi, Suni çim üretici fabrika, sentetik çim halı saha yapımı, suni çim halı sahlar, suni çim, … halı saha yapımı İŞinde 15 yıl askın tecrubesıyle sektörün onde gelen fırmalarından guvengrass sizlere güven ve kalıtelı sentetikçim halı ürünlerini sunmaktadı.misyonumuz kalıte ve güvenden geçmektedir.. sizde bır halı saha projesine imza atmak fıkır ve dusunceleriniz  bizlerle paylaşmak istemezmisiniz..İletisin bolumunden bızlerle irtibata gecebılırsınız..Hayırlı ısler bol kazançlar..   Guvengrass spor aş……

Yazan:guvengrass / Genel / / 0 Yorum

Sentetik Çim Üreticileri

Güven Grass Türkiye’nin önde gelen suni çim üreticilerinden biri olarak, Çapa Çim  fabrikasında en gelişmiş tafting makineleri, arka kaplama makinesi ve deneyimli işçiler vardır. Biz daha güvenli, daha uzun ömürlü ve daha iyi görünümlü suni çim sağlamak amacı ile yola çıktı.

Çapa Çim her türlü suni çim gereksinimlerinizi karşılayabilecek kapasite ve kaliteye sahiptir. Sadece istediğiniz ürünü teknik olarak bize aktarmanız veya numune ile iletmeniz yeterlidir.