Dekoratif sentetik çim

EVDE SUNİ ÇİM

 

Güzel bir bahçeniz var ve bu bahçeyi sürekli yeşil mi görmek istiyorsunuz? Eğer öyleyse, o zaman  suni çim sorununuza çağdaş çözümdür. Suni çim  balkon ve çatı terasları için güzel ve pratik bir alternatif olmasının yanı sıra uğraş gerektirmeden  kendi evinizin konforunda doğa güzelliğinin  keyfini çıkartır güven grass suni çim doğal bir görünüme sahiptir  ve hatta çıplak ayakla üzerinde yürüdüğünüzde  yumuşak hissedilir.guvengrass ® suni çim fiyatları ve suni çim fotoğrafları ıle ıglı sıtemızı gezebelir iletişim bolumunden bıze ulasabılirsiniz

BAHÇEDE SUNİ

guvengrass 2012  yılından beri bir çok peyzaj alanını suni çim ile kaplayarak hem estetik açıdan güzellik hem de düşük bakım olanağı sağlamıştır. Suni çim  artık daha doğal görünümlü ve aynı zamanda yumuşak ve kolay kurulur. Suni çim her bahçede uyum sağlar. Dikkate almanız gereken tek şey, suni çim doğal çime oranla farklı bir alt taban ve zemin hazırlığı gerektirmektedir.

Zemin hazırlama ve suni çimin nasıl döşeneceği hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için sitemizden videoları izleyebilirsiniz. Toprak üzerinde suni çimi sermeden  önce uygun bir temel hazırlığı yapmak gerekmektedir. İyi bir temel hazırlığı  bahçenin  keyifli kullanımı için önemlidir.

VERANDA DA SUNİ ÇİM

Veranda  ev ve bahçeyle bitişik  sıklıkla kullanılan   açık bir yaşam alanıdır. Veranda  insanların  aileleri ,arkadaşları ile yemek yemek , dinlenmek için çok yoğun olarak kullandıkları bir alandır. Teraslar (genellikle beton, çakıl, kaldırım taşı veya diğer malzemelerden döşemesi yapılmış ) sert bir dolgu ile yapılır. suni çim veranda için çok uygun bir seçenek olup. Kullanıldığı alanlarda  samimi ve rahat bir ortam yaratılabilir

BALKONDA SUNİ ÇİM

Suni çim Balkonunuz için mükemmel bir alterna guvengrass suni çim ile balkonunuza çekici bir ambiyans verebilirsiniz guvengrass ® suni çim ile balkonunuza hazırlanan yeşil zemin  uzun yıllar boyunca size büyük memnuniyet sunacaktır.

Herhangi bir  balkon yüzeyi (beton, asfalt ve diğer sert kaplama) çoğunlukla düz zemin olduğundan ötürü, suni çim kurulumu çok basit olacaktır.  Balkonunuz  için genellikle tek parça çim halı sipariş edebilirsiniz.

Balkonlarda su  tahliye sisteminin  olması önemlidir. Neyse ki, çoğu balkon su drenajı hazır olacak şekilde  inşa edilmiştir. balkon zemininin  ıslak halde kalması  çim halı için iyi değildir. Bu sebepten dolayı balkon zeminin drenajı önemli bir detaydır.

TERASDA  SUNİ ÇİM

Suni çim serilerek oluşturulan  çatı terası  şık ve  canlı bir görünüm oluşturmaktadır guvengrass ®suni çim terasınıza doğal bir görünüm tarzı katacaktır  guvengrass ®suni çim ile kendi dekorasyonunuzu kolayca yapabilirsiniz. Saksı bitkileri ve bahçe mobilyalarına uygun geliştirilmiştir.

Bir çatı balkon için de suni çim uygulaması yapılırken aynı şekilde zemin düzgün ve drenaj sistemi sağlam olmalıdır halı gorunumu güzel gözükmesi acısından bu durum onemlidir

guvengrass ıyı calısmalar diler.

TATİL EVİNDE SUNİ ÇİM

Bir yazlık-tatil ev sahibi misiniz? Doğal çimle kaplı bahçeniz Kış aylarında uzun dönem bakımsız kalmaktadır ve bu da büyük bir sorun oluşturmak guvengrass ® suni çim yazlık evlerde bahçe için idealdir.

Doğal çimde olduğu gibi  biçmek ilaçlamak  sulamak derdini ortadan kaldırır ve 4 mevsim yeşil kalarak bahçe keyfinizi doya doya yaşatır.

Mükemmel modern görünümü ile ve  sürekli yeşil kalmasından ötürü Susuz Bahçe ® suni çim bahçenize mükemmel bir dokunuş katacaktır. İklim ne kadar kurak ve sıcak geçerse geçsin bahçeniz sürekli yeşil kalacaktır.

Dekoratif Çim Halı

Küresel ısınmanın günden güne iyice hissedildiği zamanımızda sulama gerektirmeyen sentetik çim ürünleri, dekorasyon ve peyzaj alanlarında her geçen gün daha çok talep görmektedir. Kullanıcılarına birçok açıdan fayda sağlayan sentetik çim halıları çevreye duyarlı olmasının yanı sıra, sulama ve bakım masraflarını azaltması itibariyle; dekorasyon ve peyzaj alanında da tercih edilme sebebidir. Daha fazla oku “Dekoratif Çim Halı”