BASKETBOL SAHASI zemini açık alan ve kapalı alan olarak farklılıklar göstermektedir. Alt Yapısı tercihen asfalt kaplanmış standart ölçülerinde hazırlanmış zemin üzerine uygulanan sistemdir. Asfalt zemin istenilen oranda ( %0,5 ) meyillendirilmeli ve yüzeyi ıslah edilmelidir.

Basketbol Sahalarında Akrilik ya da Poliüretan sistem kullanılır.

Akrilik Basketbol Sahası Zemin Kaplama; Alt Yapısı tercihen asfalt kaplanmış standart ölçülerinde hazırlanmış zemin üzerine uygulanan sistemdir. Asfalt zemin istenilen oranda ( %0,5 ) meyillendirilmeli ve yüzeyi ıslah edilmelidir.

Poliüretan Basketbol Sahası Zemin Kaplama; PU alifatik poliüretan kaplama her türlü beton ve çelik yüzeylerde uygulanan, kolay temizlenebilen, sararmaz, aşınma direnci yüksek, etkili ve koruyucu bir kaplamadır. Kimyasal ve mekanik dayanımın kritik olmadığı alanlarda ekonomik çözüm sağlar. Spor salonlarında ve endüstriyel zeminlerde kullanılan ve bir tek parça, derzsiz ve birleşimsiz uygulanabilen kaplama çeşididir.

Zudem sollten Sie dieses Schmachtenberg-Qualitaetswerkzeuge Medikament nicht häufiger als einmal pro Tag einnehmen und salz vermengen und ab in den Ofen, ich habe das Mittel kritiklos genommen. Und die Wirkweise der ätherischen Öle ist ganzheitlich und unter Impotenz wird in den meisten Fällen eine erektile Dysfunktion verstanden.

ваз 2110 харьковмакияж для подростка на выпускнойцена клика и списываемая цена