Yazan:guvengrass / Genel / / 0 Yorum

Anahtar Teslim Halı Saha Fiyatları

Anahtar teslim halı saha fiyatları; yapılacak bölgenin iklim koşulları, arazi yapısı ve ilgili ekibimizin yapacağı fizibilite çalışması doğrultusunda uygun fiyatlandırmalar yapılır. Müşteri öncelikle açık halı sahamı yoksa kapalı halı sahamı yapacağına karar vermelidir. Eğer önce açık halı saha yapıp ileride bu sahanın üzerini kapatırım tarzında bir fikre sahipse, bu fikrini işi yapacağı firmaya mutlaka belirtmelidir. Eğer ileride sahanın üzeri kapanacaksa saha dikme doruları kapalı saha mantığında yapılır. Eğer bu mantıkta değil de normal açık halı sahada kullanılan dikme borular kullanır ve sonradan kapalı sahaya dönüştürmek isterseniz kullanılan tüm borular çöpe gider ve zarar edersiniz…!!!

Bu yukarıda bahsettiğimiz şartlar yerine getirildikten sonra standart firmaların belirlediği teknik detay ve koşullar dışında müşterinin talepleri doğrultusunda fiyat çalışması yapılır. Örneğin kapalı saha yapmak isteyen bir müşteri yanında ufak bir tribün isteyebilir.

Aynı zaman sahanın yanına yapmayı düşündüğü soyunma odaları binası da sahanın üst kaplaması yapılırken birleştirmek isteyebilir. Tüm bunlar standart proje çalışmalarının dışında olan ve ekstra maliyetleri olan işler olduğu için firma ayrıca bir çalışma yapar. Bu çalışmalar neticesinde yapılması düşünülen sahanın fiyatlandırılması oluşturulur.

En Uygun Fiyata Halı Saha Yaptırmak için lütfen Bizden Teklif Alınız

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.